HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

Dandin Lojistik olarak 1980 yılından beri lojistik alanda karayolu, havayolu, denizyolu, parsiyel, komple, panelvan mikro yurtiçi dağıtım hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda Euro palet ve Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektan tedarik hizmeti sağlamaktayız.

Değişen ve gelişen lojistik dünyasının gereklerini önceden tespit ederek uluslararası standartlarda hizmet anlayışıyla ,ileri teknolojisi ve profesyonel kadrosuyla, ticaret yapan firmaların lojistik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Dandin Lojistik, geniş ve kapsamlı hizmet sürecini gerektiren lojistik sektöründe, misyonunun sadece taşımacılık değil, hizmet verdiği firmaların ve ülkemizin emeği,geleceği ve sorumluluğu olduğu bilinciyle, hizmetini en kısa,en güvenli,en ekonomik yolları gözeterek gerçekleştirmek gerektiğinin bilincindedir.

Dandin Lojistik müşteri memnuniyetine dönük çözüm üretimi, ortak hedefe ulaştıracak ekip çalışması, en iyi çözümü almaya yönelik araştırmalar, sürekli gelişime açık yönetim anlayışıyla kendine ve geleceğe güveniyor.

Follow us:
Tecrübe ve Kalite

Yılların verdiği kalite ve tecrübe ile

0 lerce mutlu müşteri

0 % tecrübe

0 % kalite